neoVI FIRE

neoVI FIRE 6x CAN, 4x LIN / neoVI RED: 2x CAN, 2x LIN

Günümüzdeki araçlar, CAN ve LIN ağlarının sayısıyla ilgili sınırları zorlamaktadır. neoVI FIRE, altı kanal CAN ve dört kanal LIN sağlayarak bu sorunu çözmektedir. Tüm kanallar aynı anda çalışır ve donanıma zaman damgalıdır. Tamamen izole edilmiş bir USB arabirimi, bir PC’nin bilgisayara zarar verme endişesi olmadan mesaj gönderip almasını sağlar.

İki tip NeoVI modeli bulunmaktadır.

RED: 2xCAN (DWCAN,SWCAN,LSFTCAN), 2xLIN

FIRE: 4xDWCAN, 1xSWCAN, 1xLSFTCAN, 4xLIN

 Genel Özellikleri;

 Tek Başına Kaydetme, Komut Dosyası ve Simülasyon

PC arabirimi olarak çalışmanın yanı sıra, neoVI FIRE tek başına çalışmayı da destekliyor. Bu modda, neoVI Fire, gerçek zamanlı komut dosyalarını çalıştırabilir, verileri çıkarılabilir bir microSD karta günlüğe kaydedebilir ve ECU’ları ve ağ geçitlerini simüle edebilir. Bu özelliklerle, microSD kartındaki verileri kullanarak ECU’ları yeniden gözden geçirmek için bir komut dosyası çalıştırmak mümkündür.

Vehicle Spy Yazılımı

Vehicle Spy yazılımı neoVI FIRE’yı desteklemektedir. Kullanıcılar, aynı anda tüm neoVI FIRE cihazlarına bağlanıp CAN ağındaki bilgileri alabildiği gibi veri de iletebilir. Kullanıcılar, veritabanlarını yüklemeden ve komut dosyalarını cihaza indirmeden önce bunları kontrol bu yazılımda kontrol etme imkanına sahiptir.

neoVI DLL, J2534, Linux, and RP1210 Desteği

Bazıları kendi yazılımlarını yazmayı tercih eder. Bu kullanıcılar için neoVI FIRE üç açık API’yi destekler: neoVI DLL API, SAE J2534 API ve TMC RP1210 A / B API. NeoVI DLL API, C #, VB gibi tüm popüler geliştirme ortamları için örnekler içerir. NET, VB6, Delphi, C ++ Builder, Visual C ++, LabVIEW ve LabWindows. Ayrıca, Linux için örnekler ve sürücüler vardır.

 HIL (Harware in the Loop) Gerçek Zamanlı Performansı

NeoVI FIRE, gerçek zamanlı mesajlaşma gerçekleştirmek için kullanılabilen gerçek zamanlı bir motora sahiptir. Örneğin, bir uygulama oluşturan biri, mikrosaniye ölçme ve denetime izin veren komut dosyası değişkenleriyle donanıma ve arabirime bir komut dosyası yükleyebilir. Ayrıca, Donanım Hızlandırma adı verilen yeni bir özellik ile Vehicle Spy, cihaza gerçek zamanlı işlevler göndermek üzere periyodik mesajlaşma, tekrar oynatma veya komut dosyası gibi yapılandırılabilir.

 SD Kart Kayıt özelliği

NeoVI FIRE ve neoVI RED, gerçek zamanlı olarak en güvenli FAT32 depolama biçimini kullanarak çıkarılabilir bir microSD kartına kaydetme yeteneğine sahiptir. Her iki cihaz da, tüm mesajların donanım zaman damgası için gerçek zamanlı bir saat içerir. Son olarak, güçlü bir güç yönetim sistemi, neoVI’yi otomatik olarak kapatır ve bağlı olan bir PC’nin ağ etkinliği veya algılanması üzerine uyanır.

Kontrol Ünitesi Prototipleme

Güçlü gerçek zamanlı komut dosyası oluşturma özelliğine ek olarak, neoVI FIRE ve neoVI RED geliştirme kitleri, kullanıcıların kendi gömülü uygulamalarını oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Geliştirme kiti, Windows PC’nizde kod tasarım ve hata ayıklama, derleme, daha sonra aygıta boot yüklemenize izin verir. Kodunuz, FIRE veya RED içindeki CAN ve LIN sürücülerini kullanabilir.